کارشناسی قیمت خودرو بر اساس بررسی تخصصی و کارشناسی در محل توسط کارشناسی خودرو کارچک

کارشناسی قیمت خودرو در اصفهان توسط کارچک باتوجه به قیمت روزخودرو انجام می شود

کارشناسی قیمت خودرو

مدل سنتی کارشناسی قیمت خودرو

قدیم که فقط توی شهر چهار مدل ماشین بیشتر نبود. کارشناسی قیمت خودرو دست دوم و کارکرده کار سختی نبود. ماشین ها هم مثل ماشینای امروز قطعات مختلف و آپشن‌های متفاوت نداشتن و نهایتا پیش چند تا مکانیک مورد اعتماد میرفتیم و آخر یه قیمت حدودی بهمون میدادن که خیلی دور از قیمت اصلی نبود.

اما امروز تعیین قیمت کارشناسی خودرو دست دوم کار هر کسی نیست و نیاز به تخصص داره. با مهارتی که توی رنگ کردن و ماست مالی کردن عیوب ماشین هست. اگر دنبال خرید ماشین دست دوم هستید بهتره با یه کارشناس خبره خودرو رو کارشناسی کنید تا کلاه سرتون نره.

محاسبه قیمت کارشناسی خودرو دست دوم بر خلاف باور اینکه سایت های مختلف از نرم افزار محاسبه قیمت دست دوم استفاده میکنن. تنها وابسته به سن و میزان کارکرد خودرو نیست و هر تصادف و صدمه به بدنه، شاسی و یا موتور و … ممکنه قیمت خودرو رو تا حد زیادی کاهش داده باشه و اگر شما از قیمت درست خودرو با خبر نباشید احتمال داره کلاه سرتون بره

نرم افزار آنلاین محاسبه قیمت کارشناسی خودرو دست دوم

بعضی از سایت ها از نرم افزارهای آنلاین محاسبه قیمت خودرو یا آپلیکیشن های محاسبه قیمت خودرو کارکرده استفاده می‌کنند که اصلا قابل اعتماد نیست. اگر شما به دنبال خرید یه خودرو دست دوم هستید و می‌خواید قیمت این خودرو رو محاسبه کنید و از این نرم افزار محاسبه قیمت خودور دست دوم استفاده می‌کنید اما نرم افزار بدون محاسبه میزان عیوب پنهان ماشین یا رنگ شدگی های بدونه به شما قیمتی به دور از قیمت واقعی ماشین میده و شاید در مواردی حتی مبلغی بیش از 20% قیمت واقعی خودرویی باشه که مایل به خریدش هستید.

محاسبه قیمت خودرو دست دوم حتما باید توسط کارشناس مجرب به دقت صورت بگیرید و با پرداخت هزینه کمی می‌توانید از قیمت درست خودرویی که قصد خریدش رو دارید با خبر شوید.

اپلیکیشن محاسبه قیمت خودرو دست دوم

این روزها مردم به دنبال ” اپلیکیشن محاسبه قیمت خودرو دست دوم “ هستند که قیمت خودرویی که به دنبال خرید آن هستند را مشخص کنید در صورتی که یک صدمه کوچک به بدنه خودرو می‌تواند حتی تا بیش از 1 درصد خودرو را بکاهد. هر خودرو دست دوم متناسب با وضعیت موتور ، بدنه ، شاستی و داخل کابینش قیمت متفاوت و منحصر به خود را دارد.

استفاده ازاپلیکیشن های محاسبه قیمت خودرو دست دوم تنها برای بدست آوردن قیمت حدودی خودرو ممکن است جوابگوی نیاز شما باشد. اما هیچ گاه قیمت خروجی این نرم افزار ها نباید مبنای معامله خودرو قرار گیرد.

محاسبه قیمت کارشناسی خودرو دست دوم

  •  خودرو شما دقیقا بر اساس اطلاعاتی که از طریق فرم قیمت گذاری کارچک ارسال کردید قیمت گذاری شده است، بنابراین هر چه اطلاعات شما کاملتر و دقیقتر وارد شود قیمت خودرو شما دقیق تر خواهد بود.
  •  وضعیت خوردگی قسمتی از بدنه مثلا سقف و گلگیر و یا درب را انتخاب نکنید قیمت گذاری با فرض این است که در این قسمت از بدنه خودرو شما هیچ آسیب دیدگی و یا گریسی و یا تصادفی وجود نداشته است.
  •  خوردگی سینی وشاسی را انتخاب نمی کنید خودرو شما با شاسی سالم قیمت گذاری می شود.
  •  وضعیت فنی ، وضعیت لاستیک ،کارکرد خودرو ،… دقیقا به همین صورت عمل می شود.
  •  قیمت گذاری خودرو شما کارکرد، وضعیت رنگ و وضعیت شاسی و فنی خودرو و بیمه و تخفیف بیمه و وضعیت لاستیک و وضعیت خوردگی های بدنه و… ارتباط کاملا مستقیمی دارند.
  •  در قیمت گذاری ماشین و فی خودرو،کارشناسی رنگ خودرو و تشخیص رنگ خودرو اهمیت بالایی دارد
  • محاسبه و کارشناسی قیمت خودرو

برای دریافت خدمات کارشناسی قیمت خودرو از کارچک اطلاعات خودرو خود را به سامانه هوشمند آنلاین کارچک از طریق شماره واتساپ شرکت ارسال فرمایید ، کارشناسان ما ظرف مدت 30 دقیقه با شما تماس خواهند گرفت

تماس با کارشناسان قیمت خودرو

Call Now Buttonتماس اعزام فوری کارشناس